... ten naj darček pre blízkeho ...

Darček pre deti

Deti sa tešia darčekom... 

Narodeniny, Vianoce sú najvýznamnejšie dni v roku. Preto darčeky pre dieťa vyberajte uvážlivo. Je dobre vedieť, čo tie naše deti zaujíma a čo ich najviac teší. Narodeniny musia mať svoju šťavu, veľa darčekov, plno farebných balónov,dobrého jedla, dobrých sladkostí, či nápojov.

Pre malé deti aj pre dospelé deti sa hodia rôzne darčeky. Dobrým darčekom pre dievčatká sú bábiky, bárby, potreby na hranie s bábikou. Potom rôzne sady riadu, tanierov, lopatky, koralky, a iné potreby na šitie pre bábiky. 

Milovníkov zvieratiek poteší aj malý prívesok na kľúče so zvieratkom. Deti majú radi zvieratká, a keďže nie každý si ich môže dovoliť.

V takomto prípade je možné deťom kúpiť akvárium. Nezaberá veľa miesta, ani neuberá z vášho času. Keď nemôže byť v byte psík aj rybky v akvárium potešia aj tých najväčších. Vhodným darčekom pre chlapcov je  futbalová lopta, s ktorou si zahrá s kamarátmi futbal. Zaujíma ho hudba? Aj malá bicia súprava by bola dobrým darčekom .

 

Vyhľadávanie

Autíčka rôzneho druhu: pretekárske formulky, záchranné autá ako sú hasičské, sanitky, pracovné nákladné autá, bágre, žeriavy,...sú dobrým darčekom pre malých i veľkých chlapcov. 

Fotografia použitá podľa Creative Commons Valerii9116, _tar0_  © 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode